• FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Pihuarvutite Optical Fiber Optic valgusallikas 0
  • FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Pihuarvutite Optical Fiber Optic valgusallikas 1
  • FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Pihuarvutite Optical Fiber Optic valgusallikas 2
  • FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Pihuarvutite Optical Fiber Optic valgusallikas 3

FHS2D02F 1310/1550nm Singlemode Pihuarvutite Optical Fiber Optic valgusallikas

€69.13
  • Järgmisel päeval laevandus
  • Parima kvaliteediga
-
+

FHS2D02F 1310/1550nm Fiiberoptiline Valgus Allikas

Kirjeldus:

FHS2 Seeria, Optiline, Laser Allikas on täiustatud versiooni Laser Allikatest, millel on paremad omadused ja rohkem funktsioone.

Auto-lainepikkus Tunnustamine:

FHS2 Seeria, Optiline, Laser Allikas edastab lainepikkusega-tunnus digitaalse krüpteeritud protokolli, mis võimaldab FHP2 Seeria Optiline Power Meter automaatselt kasutada nõuetekohast kalibreerimist lainepikkuse. See funktsioon vähendab vajadust nende kahe vaheline suhtlus, tehnikud ja väheneb võimalus teha vigu.

FHS2 Seeria, Optiline, Laser Allikas pakub suurepärast stabiilsuse ja kaasaskandmiseks täpne fiiberoptiliste testimine.

Ühe väljund port pakub stabiilset laser võimsus dual lainepikkustel. Kompaktne üksus tegutseb, kas kiiri (CW) režiimis või moduleeritud režiim. Madal aku märgutuli tuletab kasutaja aku vahetamist.

Omadused:

§ Easy-to-use, otse edasi operatsioon

§ Pilkupüüdev välimus pihuarvutite

§ LCD taustvalgustus lihtne operatsioon pimedas keskkonnas

§ ±3dB reguleeritav väljund

§ Laetav aku sees

§ 850 & 1300nm saadaval mitmemoodiline testimine

§ Ühe-aastane garantii ja kalibreerimine soovitatav intervall

Kirjeldus:

Tüüp

FHS2D02

FHS2D02F

FHS-2D03

FHS-2D03F

Väljundkiirguse Lainepikkus

1310 & 1550nm

850 & 1300nm

Sõiduki Tüüp

LD

Väljund Stabiilsus

lühikese aja jooksul (15min):

Kesk-Lainepikkus

1310±20nm & 1550±20nm

850±10nm & 1300±20nm

Spektri Laius

5nm

Väljund Sagedus(Hz)

270Hz, 1kHz, 2kHz

Väljundvõimsus

-5dBm±0,5 dB

Reguleeritav Vahemik

±3dB,0.1 dB/samm

N/A

±3dB,0.1 dB/samm

N/A

Auto Power-off

Jah

Tagasi-kerge

Jah

Töötemperatuur

-10 kuni +50 kraadi

Ladustamise Temperatuur

-20 kuni +70 kraadi

Toide

2tk*Ni-MH AA (2500mAh)

Mõõde

160mmL*76mmW*45mmH

Neto Kaal

270g

Standardsed Tarvikud:

FC/PC adapter SC/PC adapter, 3*keraamilised varrukad, 2*AA akud, AC/DC laadija, kandekott, kasutusjuhend, katse aruanne

Valikulised Tarvikud:

ST adapter (mudel: N000500);

Mees FC, et naine LC adapter LC-liides (mudel: HD078)

Kohandamine:

APC laser käivitaja

  • Brändi Nimi: Grandway
  • Mudeli Number: FHS2D02F
  • Modulatsiooni (Hz): 270,1 K,2K
  • Sõiduki Tüüp: FP-LD
  • tootja: Grandway
  • mõõde: 160x76x45mm
  • optiline liides: FC/PC
  • Kaal: 270g
  • Väljundvõimsus: -5dBm jaoks LD
  • Lainepikkus: 1310/1550nm

  • Üksuse Tüüp: töö
  • Pakendi Kaal: 1.0kg (2.20lb.)
  • Pakendi Suurus: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Toode Läbivaatamine

Seotud tooted

Int Centrino Advanced-N 6200 802.11 abgn WiFi Kaart Lenovo Thinkpad L410 L412 R400 SL410 SL510 X200 X201 Seeria,FRU 60y3231 Seotud

Int Centrino Advanced-N 6200 802.11 abgn WiFi Kaart Lenovo Thinkpad L410 L412 R400 SL410 SL510 X200 X201 Seeria,FRU 60y3231


Kirjeldus : Brändi Nimi : Int Mudel : 622ANHMW Osade Arv FRU#: 60y3231 Tüüp : 802.11 abgn Liides: Mini pci express Seisukord: Stock & Kasutanud 90 Päeva Varu Garantii. 30-päeva jooksul Ei ole Küsimus Raha Tagasi Garantii. Pakett sisaldab : 1 x WLAN Kaart ja 2 x Kruvid ühilduvad mudelid: Osa number#: 60y3231 EDGE L410

€4.97

Naljakas allamäge jersey pikad varrukad krossi jalgrattasõit riided bike jersey dh jalgratta riided maillot mtb jope skinsuit mehed kannavad Seotud

Naljakas allamäge jersey pikad varrukad krossi jalgrattasõit riided bike jersey dh jalgratta riided maillot mtb jope skinsuit mehed kannavad


Tere, kallis sõber. Tänan, et külastasid meie poodi. Loodame, et teil on hea shopping ajal meie poest. Me kõik oleme stiili pro cycling riided/jalgrattasõidu prillid/jalgrattasõidu kiiver. Kui te ei leia, mida sa tahad meie poest, võtke meiega ühendust. Meie WhatsApp: +8613986281589 Facebook €21.94

€15.80